ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Taburet Oskar - rustikální

Výrobce: MELLI

Kód: 100732

Kategorie: Taburety

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově nižší taburet rustikálního vzhledu. Vhodný ke křeslu OSKAR. Kostra celomasiv a DTD, výplň z PUR pěny. Rozměry (š x v x h): 63 x 41 x 48 cm. Volba z řady potahových látek. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
6 400

Popis

Rustikální taburet OSKAR je vzhledově velmi zajímavý taburet, který nemusí být pouze doplňkem k ušáku téhož stylu a jména, ale může nám velmi dobře sloužit i sám o sobě a to jak podklad pod unavené nohy u sedací soupravy, křesla nebo např. jako náhrada klasické židle u nočního stolku. Použití a umístění taburetu bude jistě určovat i barva potahové látky, kterou si můžeme zvolit z široké škály barev. Potěšit tak můžeme třeba i ty nejmenší parádnice a to i tímto květinovým vzorem. Ať jsou chvíle strávené v křesle nebo na sedací soupravě, gauči nebo pohovce doplněné tímto taburetem co nejpříjemnější.

Materiál:
  • kostra - kombinace celomasivu a DTD desky
  • sezení - kvalitní PUR pěna vyšší gramáže
  • nožky - na výběr ze 6ti odstínů dřeva
  • bez úložného prostoru.
Rozměry taburetu:
  • rozměry taburetu (š x v x h): 63 x 41 x 48 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Budeme velmi rádi nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

*Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz