Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Anatomický polštář Alto

Výrobce: MABO

Kód: 100278

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

Měkčí anatomický polštář z polyuretanové pěny. Pěna na polštáři je z obou stran, čímž je více poddajný. Potah snímatelný a pratelný. Rozměr polštáře: 50 x 36 x 11 cm. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
730

Popis

Anatomický měkčí polštář ALTO s oboustrannou polyuretanovou pěnou je pod ležícím nebo spícím velmi dobře poddajný. Polštář v tomto provedení je určen pro ty z nás, kteří máme rádi vyšší podložení pod hlavou. Pěna, která je použita na polštáři má sníženou tuhost (gramáže 25 kg/m³). Polštář je díky své ceně velmi oblíbený.

Rozměry polštáře (š / d / v): 50 x 36 x 11 cm.

Potah polštáře: MINIMITCH (popis níže). Pratelný a snímatelný.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Záruka: 2 roky.

Český kvalitní výrobek.

POTAHY polštáře:

  • POTAH MINIMITCH
- velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste.
- Zip - potah je snímatelný a pratelný
- Pratelnost potahu: max. 60°C.
 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz