ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Mailo - biodegradabilní

Výrobce: MABO

Kód: 100324

Kategorie: Latexové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Speciální biodegradabilní matrace ze 100 % přírodního latexu se 3-mi anatomickými zónami. Výška 22 cm. Nosnost 130 kg. Potah: 100 % bavlna prošitá ovčí a velbloudí vlnou. Záruka 7 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
17 327

Popis

Speciální biodegradabilní matrace Mailo je velmi kvalitním typem přírodní antibakteriální matrace se třemi zónami. Jádro matrace je vyrobeno z monobloku 100 % přírodního latexu, který má vynikající antibakteriální vlastnosti, navíc je velmi elastický a prodyšný. Potah matrace je vyroben z bavlněné látky, která je prošitá ovčí a velbnoudí vlnou. Tyto dva materiály vytvářejí dokonale příjemné a suché prostředí, neboť dokáží v zimně hřát a v létě chladit. Jsou mimořádně prodyšné a postarají se o to, aby se v nich nemohli usídlit roztoči. Celá matrace je vyrobena z plně rozložitelných přírodních materiálů, proto jejich použitím nezatížíme životní prostředí. Díky pružnosti latexu je matrace vhodná pro motorové rošty. Odpočinek na této matraci je velice příjemný.

Nosnost matrace: do 130 kg.

Výška matrace: 22 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • 100% přírodní latex (gramáže 80 kg/m3) - monoblok.
Potah matrace Mailo - Bavlna:
  • bavlna 100 %
  • prošití ovčí a velbloudí vlnou
  • potah není snímatelný.

Doporučení – vhodné pro pevné podložky a rošty: pevné lamelové a laťovés bočním výklopem, polohovatelné a zejména motorové.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka: 7 let.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz