Matrace Premium

Výrobce: MABO

Kód: 100261

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Dvoupatrová nadstandardní taštičková matrace výšky 26 cm se skládaným vícevrstvým jádrem pro dokonalé odvětrání. Tuhost lze měnit otáčením vnitřních vrstev matrace. Nosnost 140 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
19 496

Popis

Matrace PREMIUM je jednou z nadstandardní dvoupatrových taštičkových matrací z nejvyšší třídy matrací EXTRA LINE, která rovněž spadá do kategorie partnerských matrací. Díky svému preciznímu složení a odolné konstrukci je určena pro velmi náročné spáče, kteří vyžadují pro svůj spánek i chvíle odpočinku co možná nejvíce a bez jakýchkoliv kompromisů. Cena matrace je úměrná vysoké kvalitě, kterou nákupem matrace získáte. Výjimečnost matrace je výrobcem potvrzena prodlouženou 10ti letou zárukou.

Atypickým prvkem u matrace PREMIUM s výškou 26 cm je skládané vícevrstvé jádro, díky kterému je zajištěno dokonalé odvětrávání samotné matrace. Tuhost matrace můžete u této dvoupatrové taštičkové matrace měnit otáčením obou vnitřních dílů matrace a to až několika stupňově, čímž je matrace vhodná pro oba partnery. Několika zónová taštičková jádra uvnitř matrace zaručují co nejlepší přizpůsobení se našemu tělu. I tato matrace může být v kombinaci s adekvátním roštem a postelí tím pravým místem ke chvílím slánku a odpočinku.

Matrace se dělí na horní a spodní díl, kde každý z nich má velmi specifické složení, základem obou dílů jsou 5ti zónová taštičková jádra:
  • horní díl – měkký a výrazně prodyšný povrch díky hustě perforované vrstvě z Visco latexu TALALY a jádru
  • spodní díl - velmi tuhá konstrukce pohlcující výrazné stlačení a nárazy, tuhost je dána vrstvou pěn s rozdílnými tuhostmi a jádrem (silnější průměr drátu).
Charakteristika matrace PREMIUM:
  • dvoupatrová taštičková matrace
  • výška matrace 26 cm
  • nosnost do 140 kg
  • tuhost matrace 4 a 5 (ve stupnici 1-6 ( 6 = nejtužší)
  • vhodné pro: pevné laťové rošty a lamelové rošty (s mezerami do 3,5 cm)
  • nevhodné na polohovací rošty.
 

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi poradíme.

Hmotnost matrace: 33 kg.

Český výrobce.

 

POTAHY matrace:

  • POTAH SILVER
- materiál potahu a gramáž:
o třívrstvé pleteniny vysoké gramáže
o s obsahem viskózy a stříbra, plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
-  Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
-  3D mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu
-  Pratelnost potahu: max. 60°C
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
 
  • POTAH BAMBUS
- materiál potahu a gramáž:
o matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
- Pratelnost potahu: max. 60°C
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz