Matrace Premium

Výrobce: MABO

Kód: 100261

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Dvoupatrová nadstandardní taštičková matrace výšky 26 cm se skládaným vícevrstvým jádrem pro dokonalé odvětrání. Tuhost lze měnit otáčením vnitřních vrstev matrace. Nosnost 140 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
19 496

Popis

Matrace PREMIUM je jednou z nadstandardní dvoupatrových taštičkových matrací z nejvyšší třídy matrací EXTRA LINE, která rovněž spadá do kategorie partnerských matrací. Díky svému preciznímu složení a odolné konstrukci je určena pro velmi náročné spáče, kteří vyžadují pro svůj spánek i chvíle odpočinku co možná nejvíce a bez jakýchkoliv kompromisů. Cena matrace je úměrná vysoké kvalitě, kterou nákupem matrace získáte. Výjimečnost matrace je výrobcem potvrzena prodlouženou 10ti letou zárukou.

Atypickým prvkem u matrace PREMIUM s výškou 26 cm je skládané vícevrstvé jádro, díky kterému je zajištěno dokonalé odvětrávání samotné matrace. Tuhost matrace můžete u této dvoupatrové taštičkové matrace měnit otáčením obou vnitřních dílů matrace a to až několika stupňově, čímž je matrace vhodná pro oba partnery. Několika zónová taštičková jádra uvnitř matrace zaručují co nejlepší přizpůsobení se našemu tělu. I tato matrace může být v kombinaci s adekvátním roštem a postelí tím pravým místem ke chvílím slánku a odpočinku.

Matrace se dělí na horní a spodní díl, kde každý z nich má velmi specifické složení, základem obou dílů jsou 5ti zónová taštičková jádra:
  • horní díl – měkký a výrazně prodyšný povrch díky hustě perforované vrstvě z Visco latexu TALALY a jádru
  • spodní díl - velmi tuhá konstrukce pohlcující výrazné stlačení a nárazy, tuhost je dána vrstvou pěn s rozdílnými tuhostmi a jádrem (silnější průměr drátu).
Charakteristika matrace PREMIUM:
  • dvoupatrová taštičková matrace
  • výška matrace 26 cm
  • nosnost do 140 kg
  • tuhost matrace 4 a 5 (ve stupnici 1-6 ( 6 = nejtužší)
  • vhodné pro: pevné laťové rošty a lamelové rošty (s mezerami do 3,5 cm)
  • nevhodné na polohovací rošty.
POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi poradíme.

Hmotnost matrace: 33 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář