Matrace Tara

Výrobce: MABO

Kód: 100283

Kategorie: Matrace z paměťové pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tuhá, velmi speciální pěnová matrace s obsahem rostlinného oleje - pro náročné spáče. Nosnost 150 kg. Odvod tepla a vlhkosti díky 3D úpletu. Potah pratelný. Výška 23 cm. Záruka 7 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
10 870

Popis

Speciální, velmi komfortní 7mi zónová matrace TARA patří k matracím vyšší tuhosti, které připomínají spaní na zemi, proto jsou také velmi často kupovány. Díky složení použitých materiálů, které jsou popsány níže v odkazu, je matrace TARA matrací velmi vysokých kvalit, která je podtržena zárukou 7 let. Díky vlastnostem je chráněna nejen naše páteř, ale také pokožka a to díky 3D úpletu, který má funkci provzdušňování míst kontaktu našeho těla s povrchem matrace. Povrch matrace je velmi příjemný na dotek. Dostatečnou tvrdost matrace udává její vrchní vrstva z viskoelastické pěny, proto je matrace použitelná až do váhy 150 kg.

Tuhost matrace: tužší (4 a 5) ze stupnice 6.

Nosnost matrace 150 kg. Výška matrace je 23 cm (včetně potahu).

Specifikace pěn použitých v matraci:
  • vrchní vrstva - viscoelastická líná pěna BREEZE vysoké gramáže pro stálost vlastností a kvalit
  • studená HR pěna (gramáž 55 kg/m3) s rostlinným olejem
  • viscoelastická líná pěna - v ramenních a kyčelní zóně
  • tvrzená PUR pěna (gramáž 40 kg/m3)
  • jádro je chráněno separační pleteninou (červený 3D úplet pro provzdušnění).
POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.
Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na:

Pozn.: Lze dodat i v atypickém provedení.

Prodloužená záruka 7 let.

Hmotnost matrace: 22 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz