Matrace Maxima

Výrobce: MABO

Kód: 100259

Kategorie: Taštičkové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Výjimečná oboustranná matrace (dvoutuhostní) výšky 35 cm z velmi kvalitních materiálů pro velmi náročné uživatele. Pružiny v počtu 2.250 ks. Nosnost 140 kg. Záruka 10 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
16 468

Popis

Matrace MAXIMA již svým názvem říká, že od ní můžete očekávat to nejvíce, co se od matrací očekávat dá a to jak dokonalé kopírování tělesných křivek, jenž je dáno použitými materiály, ze kterých je matrace vyrobena, tak i možnost volby tuhosti, neboť je matrace oboustranná. Máte-li náročné zaměstnání a to nejen fyzicky, ale i duševně? Možná právě tato matrace z 2.250 ks taštičkových pružinek s výškou 35 cm může být tím prvním krokem, jak si dopřát vysoký komfort a docílit tak pro sebe a své tělo maximální možné relaxace a probouzet se do dalšího pracovního dne odpočatí a spokojení. Jsme to my a naše tělo a náš život, tak proč si nedopřát to nej co můžeme. Uvidíme sami, jakým způsobem se nám naše investice do kvalitní matrace vrátí.. úsměv na tváři potěší nejen nás samotné, ale hlavně naše okolí.

Po stránce složení a struktury matrace je důležité zmínit, že její hlavní část tvoří hustě perforovaná deska z latexu s vysokou gramáží (dodává matraci optimální měkkost), taštičkové jádro s vysokým počtem pružinek a na každé ze stran matrace speciální typ pěny. Právě použité pěny dávají matraci dvojí tuhost a nám tak možnost vybrat si, zda chcete spát na měkčí nebo tužší straně matrace. Požadujete-li spát na méně tuhé straně matrace, bude pro nás vhodná strana se studenou pěnou EUCAFEEL. Tužší strana s maximální prodyšností je zaručena viskoelastickou pěnou BREEZE. Pod jednotlivými vrstvami pěn jsou zakomponovány nano taštičky, jejichž významem je matraci odvětrávat a změkčit ji.

Nosnost matrace 140 kg.

Charakteristika matrace MAXIMA (EXTRA LINE):

  • výška matrace 35 cm
  • NANO taštičky v počtu 2.250 ks
  • pěna EUCAFEEL 45 kg/m3
  • pěna BREEZE 50 kg/m3
  • tuhost 4 a 5 ze 6ti stupňů tuhosti (vyšší tuhost)
  • výběr z luxusních potahů: BAMBUS, ONE4ALL, SILVER.

Matraci MAXIMA je vhodné používat pro tyto typy roštů:

Prodloužená ZÁRUKA v délce 10ti let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář