Matrace Kamela HARD

Výrobce: MABO

Kód: 100265

Kategorie: Matrace z paměťové pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Speciální komfortní tvrdá pěnová matrace s rostlinnými oleji pro náročné. Tvarování povrchu pro lepší prokrvení těla. Výška 23 cm. Nosnost až 140 kg. Potah pratelný. Záruka 7 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
10 931

Popis

Velmi komfortní a tvrdá matrace KAMELA HARD patří díky použitým materiálům k matracím velmi vysokých kvalit. Stejně jako její středně tvrdá sestra „matrace Kamela“ výborně kopíruje tělesné křivky a nabízí nám tak maximální možný odpočinek a to především pro ty z nás, kteří vyžadujeme tvrdou matraci, která nám může připomínat spaní na zemi. Povrch matrace je měkký a příjemný na dotek, což umocňuje pozitivní pocity při odpočinku a spánku. Matrace taktéž vyniká výborným odvodem tepla a vlhkosti s pozitivním dopadem na náš krevní oběh a to vše díky tvarovaným vrchním vrstvám. Spaní na této matraci uspokojí i ty nejnáročnější z nás. Kvalita matrace je stvrzena také nadstandardní délkou záruky v délce 7mi let.

Tuhost matrace KAMELA HARD: tvrdší (4 a 5) ze stupnice 6.

Nosnost matrace do 140 kg. Výška matrace je 23 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • studená HR pěna (gramáž 55 kg/m3)
  • viscoelastická líná pěna SILVER
  • tvrzená PUR pěna (gramáž 40 kg/m3)
  • pozn.: Jádro chráněno separační pleteninou.
Potahy matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na:

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení.

Hmotnost matrace: 19 kg.

Záruka: 7 let.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář