Matrace Lila soft

Výrobce: MABO

Kód: 100270

Kategorie: Přírodní matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Měkká 7mi zónová oboustranná matrace z HR studené pěny. Extrakt ze sojy. Výška 21/22 cm dle potahu. Nosnost 110 kg. Lze dodat atyp (do 100 x 200 cm bez příplatku). Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
7 682

Popis

Čistě přírodní měkká oboustranná matrace LILA soft je 7mi zónovou matrací s příčnými a podélnými prořezy, čímž výborně provzdušňuje matraci, ale také velmi dobře kopíruje nejen celé tělo, ale především velmi šetrně i naši páteř. Matrace díky HR studené pěně s vysokým obsahem extraktu z rostlinného oleje patří mezi BIO matrace a je opatřena. I přes svou měkkost nám matrace v kombinaci se správným typem lůžka a roštu nabízí velmi kvalitní oporu páteře a celého těla.

Tuhost matrace: střední (2) ze stupnice 5.

Nosnost matrace 110 kg. Výška matrace: 21 - 22 cm / dle potahu.

Specifikace použitých pěn:
  • HR studená pěna (gramáže 43 kg/m3 ) s rostlinným olejem.
POTAHY matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové, s bočním výklopem, motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení / atyp matrace do rozměru 200 x 100 cm je dodáván bez příplatku.

Vysvětlení výrobce: barevné provedení použitých materiálů x tuhost matrace:
  • fialová - měkčí vrstva
  • světle modrá - střední tuhost
  • tmavě modrá - tužší vrstva.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 16 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář